Opis oferty

Wykonujemy zarówno zdjęcia panoramiczne (wykonywane są w technice HDR, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, przez profesjonalnego fotografa), jak i kompletne strony WWW, które mogą zawierać zintegrowany wirtualny spacer lub pojedyncze zdjęcia panoramiczne.

Wykonujemy:

- pojedyncze zdjęcia panoramiczne

- wirtualne spacery

- kompletne strony www zintegrowane z wirtualnym spacerem lub zdjęciem panoramicznym

 

Zdjęcia panoramiczne

 

 • panoramy sferyczne - pozwalają na dokładne obejrzenie danej lokalizacji, oglądający ma możliwość obrotu pola widzenia o 360° w poziomie oraz o 180° w pionie, dzięki czemu zyskuje pełen obraz lokalizacji lub wnętrza. Tego rodzaju panoramy idealnie nadają się do prezentacji wnętrz (muzea, mieszkania, lokale) oraz ciekawych lokalizacji (centrum miasta, atrakcje turystyczne). Panorama może być wzbogacona o elementy interakcji - linki, animacje, dźwięk.


  Biuro Podróży Odpoczne.pl :: Bielsko-Biała

 • panoramy cylindryczne - pozwalają na obrót pola widzenia o 360° w poziomie oraz o 140° w pionie, dzięki czemu klient otrzymuje pełen widok lokalizacji w poziomie, oraz niepełny w pionie. Takie panoramy również nadają się do prezentacji wnętrz jak i lokalizacji poza budynkami. Panorama może być wzbogacona o elementy interakcji - linki, animacje, dźwięk.


  Salon piękności Nowy styl :: Bielsko-Biała

 • panoramy częściowe - złożone są z kilku fotografii i zwykle pozwalają oglądającemu na obrót pola widzenia o 180° w poziomie oraz o 90° w pionie. Takie panoramy są idealne do prezentacji wnętrz, których nie chcemy pokazywać w całości. Panorama może być wzbogacona o elementy interakcji - linki, animacje, dźwięk.


  Kawiarnia Wagina :: Bielsko-Biała

 • panoramy z lotu ptaka - pozwalają na sfotografowanej wysokości (do 100 m), dzięki czemu zwiedzający ma możliwość obejrzenia dużego wycinku terenu. Tego rodzaju panoramy świetnie nadają się do prezentowania dużych obiektow przemysłowych, miejsc pod inwestycje, działek, atrakcji turystyczych. Panorama może być wzbogacona o elementy interakcji - linki, animacje, dźwięk.
 •  


  Trattoria Buon Gusto :: Bielsko-Biała


Wirtualne spacery

 

 • pozwalają na 'wirtualne zwiedzanie' danego wnętrza lub lokalizacji dzięki połączeniu kilku, kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu panoram w interaktywną prezentację. Oglądający może wówczas przenosić się od jednej panoramy do drugiej klikając w zaznaczone na niej lub na mapie punkty, dzięki czemu ma wrażenie wirtualnego spaceru. Panorama może być wzbogacona o elementy interakcji - linki, animacje, dźwięk.
 •  


  Old House :: Bielsko-Biała

 

Strony WWW

 • wykonujemy profesjonalne, oryginalne, kompletne strony WWW, na których mogą być zaimplementowany spacer lub pojedyncze zdjęcie panoramiczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, niech nasze projekty mówią same za siebie!
 •  


  Buon Gusto :: Bielsko-Biała